Klasické masáže

Regenerační masáž

je výborný způsob jak uvolnit ztuhlé svalstvo i mysl. Pomáhá nejen uvolnit namáhané a ztuhlé svalstvo, ale odstranit také bolesti, způsobené například nevhodnými pracovními návyky, nebo zvýšenou fyzickou zátěží. Dále pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. 

Relaxační masáž

je intenzivní, ale jemnější a pomalejší, než klasická regenerační masáž. Výraznou předností této masáže je schopnost harmonizovat mysl i tělo, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a klid.

Sportovní masáž

je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení (druhý den po sportovním výkonu).

Havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž Lomi Lomi - je to překrásná starobylá léčebná masáž zděděná od starých polynézanů zdokonalovaná po staletí léčiteli na Havajských ostrovech. Hlubokou relaxaci klienta masér dosahuje specifickými technikami - používáním loktů, předloktí i rukou. Masáž je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími. Techniky jsou pomalé, pohyb má vycházet z pohybů vln na moři - pomalý příliv a odliv mořské vody. Doporučuje se pro stimulaci krevního a lymfatického oběhu, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá také při detoxikaci organismu. Masér se při masáži pohybuje rytmickým pohybem, někdy i se současným masírováním dvou častí těla současně.

Těhotenská masáž

je masáž určena nastávajícím maminkám, které potřebují ve svém náročném období uvolnění a relaxaci. Masáž napomáhá zmírnění bolesti zad, hlavy, šíje, otoků dolních končetin...

Kontraindikace

Infekční onemocnění (i pocit počínající nemoci), akutní zánět, bolestivé stavy po nehodách / operacích, onkologické onemocnění, pergamenová kůže, pokročilejší formy osteoporózy, vyšší stupně artrózy, při hemofilii (krvácivé stavy), v den nadměrné fyzické námahy, při stavu vyčerpanosti, po těžkém jídle (min 2-3 hodiny), při intoxikaci, bechtěrevovo onemocnění, výhřez meziobratlové ploténky, šestinedělí a první 3 měsíce těhotenství.

V některých případech je vhodné konzultovat možnost masáže se svým lékařem, např. cukrovka, epilepsie...

Dárkový poukaz

Ceník

platné (aktualizované) od 1.9.2023

1 hodina

Klasická masáž, těhotenská masáž

800 Kč

1 hodina 30 minut

Klasická masáž, těhotenská masáž, havajská masáž

1 100 Kč

2 hodiny

Klasická masáž

1 500 Kč

Klasická masáž = regenerační, relaxační, sportovní

5 x hodinová masáž

Klasická masáž

1 masáž = 760 Kč 

3 800 Kč

8 x hodinová masáž

Klasická masáž

1 masáž = 725Kč 

5 800 Kč

10 x hodinová masáž

Klasická masáž

1 masáž = 700 Kč 

7 000 Kč

Objednávejte se prosím nejpozději daný den do 12:00.

Zrušit objednávku lze nejpozději do 20:00 den před masáží. Jiné případy budou standardně zpoplatněny. Děkujeme za pochopení. 

Platba lze uskutečnit v hotovosti, převodem, QR kódem, Sodexo kartou

Pro objednání volejte Jitku na tel. +420 606 637 023 nebo vyplňte formulář:

Kde nás najdete?