Čínské masáže

Tuina - čínská masáž

Tuina patří mezi základní obory Tradiční čínské medicíny. Vychází se stejných principů jako škola akupunktury, ale ošetření se namísto jehly provádí rukama pomocí akupresurních technik. Masáž příjemně, ale intenzivně stimuluje akupunkturní body, energetické dráhy a svalové struktury. Zažijete při ní také jemné a uvolňující protažení kloubů a svalů.

Při ošetření Tuinou využíváme celou řadu masážních technik, pomocí kterých lze podpořit funkce jednotlivých meridiánů, zprůchodnit sítě drah Čchi nebo povzbudit vnitřní orgány a tělní tekutiny. Díky tomu lze Tuinu efektivně využít při léčbě chronických onemocnění nejen pohybového aparátu. Obzvlášť účinná je při problémech s krčními obratli, ramenními klouby, tenisovým a golfovým loktem, při artritidě, zánětech, gynekologických obtížích, bolestivé menstruaci, hypertenzi a dalších nepříjemnostech. Výborně funguje i pro snížení napětí a stresu a při nespavosti.

Kontraindikace:

Infekční onemocnění (i pocit počínající nemoci), akutní zánět, bolestivé stavy po nehodách / operacích, onkologické onemocnění, pergamenová kůže, pokročilejší formy osteoporózy, vyšší stupně artrózy, při hemofilii (krvácivé stavy), v den nadměrné fyzické námahy, při stavu vyčerpanosti, po těžkém jídle (min 2-3 hodiny), při intoxikaci, šestinedělí a první 3 měsíce těhotenství.

V některých případech je vhodné konzultovat možnost masáže se svým lékařem, např. cukrovka, epilepsie... 

Reflexní masáž chodidel - Zuliao

O nohách se říká, že jsou naším druhým srdcem, a to protože pomáhají žilnímu návratu krve do srdce. Na plosce se pak zrcadlí celé naše tělo, každá jeho část, každý orgán. Pokud je určitá část plosky nohy bolestivá nebo citlivá, může to svědčit o disharmonii v dané lokalitě. Masáží chodidel dokážeme nastartovat samoozdravné procesy v těle a uvolnit nejen tělo, ale i na duši.

Provádím reflexní masáž Zuliao podle učení čínského lékaře Wang Fuyina, která je jemná, ale efektivní . Samotné masáži předchází bylinná napářka nohou (v délce cca 20 min.) v průběhu které si dopřejete šálek dobrého čaje.

Dárkový poukaz

Ceník

1 hodina

Tuina - čínská ozdravná masáž

850 Kč

1 hodina 20 minut

Reflexní masáž chodiděl - Zuliano

850 Kč

5 x Tuina

1 hodina = 800

4 000 Kč

8 x Tuina

1 hodina = 750 Kč

6 000 Kč

10 x Tuina

1 hodina = 700 Kč

7000 Kč

Objednávejte se prosím nejpozději daný den do 12:00.

Zrušit objednávku lze nejpozději do 20:00 den před masáží. Jiné případy budou standardně zpoplatněny. Děkujeme za pochopení.

Platba lze uskutečnit v hotovosti, převodem, QR kódem, Benefit kartou

Pro objednání volejte Michaelu na tel. +420 775 696 360 nebo vyplňte formulář:

Kde nás najdete?